FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5

سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K

اطلاعات نویسنده متن ارسال
کاربر سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 12441
اعتبار: 0
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: iclass9595xpvr
ارسال: #101
RE: سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+ Solo 4K

(17-04-2017 20:09 PM)Son of Techno نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما که میگید PID نیست میشه بگید منظور از PID در یک کانال چی هست تا ما هم اطلاعاتمون بیشتر بشه ؟

توو اطلاعات فرکانس یه PID تصویر هست یکی هم برای صدا این روش شما هم اینه که شما PID صدای شبکه ی 3 رو با PID صدای شبکه 2مثلا که هم فرکانس هست با دریم ادیت عوض کنید اینجوری تصویر شبکه ی 2 ست ولی صدای شبکه ی 3 اینو خودم هم میدونم ولی یه روش هست برای رسیورهای 2تیونر که شما صدای شبکه 3 رو مثلا میندازید روی شبکه ی اسکای اسپرت که 2-3سال پیش توو نت این روش رو دیدم و چون رسیورم تک تیونر بود نمیتونستم انجام بدم و تست نکردم ولی الان هرچی دنبال اون روش میگردم نمیتونم پیدا کنمش

17-04-2017 20:26 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 553
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #102

(17-04-2017 20:26 PM)msadati69 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توو اطلاعات فرکانس یه PID تصویر هست یکی هم برای صدا این روش شما هم اینه که شما PID صدای شبکه ی 3 رو با PID صدای شبکه 2مثلا که هم فرکانس هست با دریم ادیت عوض کنید اینجوری تصویر شبکه ی 2 ست ولی صدای شبکه ی 3 اینو خودم هم میدونم ولی یه روش هست برای رسیورهای 2تیونر که شما صدای شبکه 3 رو مثلا میندازید روی شبکه ی اسکای اسپرت که 2-3سال پیش توو نت این روش رو دیدم و چون رسیورم تک تیونر بود نمیتونستم انجام بدم و تست نکردم ولی الان هرچی دنبال اون روش میگردم نمیتونم پیدا کنمش

توضیحتون درسته و تنها راه حلش در همه رسیورها همین هست

در واقع یا باید از ابتدا یک شبکه رو بجای سرچ فرکانس با PID سرچ کرد و یا اینکه پس از سرچ عادی PID ها رو بصورت دستی ویرایش کنید

شما از منبع ( ماهواره ) یه PID تصویر دارید و یه PID صدا . حالا ممکنه در رسیوری آموزش متفاوتی برای تغییر دادن PID موجود باشه ولی به هر حال همه چیز برمیگرده به جابجا کردن PID ها . و در انیگما 2 هم با ابزارهای ادیت کانال مثل دریم باکس ادیت و دریم ست میشه PID ها رو تغییر داد ولی پس از نصب لیست ویرایش شده PID های ویرایش شده کار نمیکنند چون در ایمیج های جدید رسیور به محض اینکه روی یک شبکه قرار بگیرد آن فرکانس را سرچ میکند و اطلاعات کانال را به حالت دیفالت برمیگرداند .

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17-04-2017 20:52 PM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 12441

مدل رسیور: iclass9595xpvr
ارسال: #103

(17-04-2017 20:52 PM)Son of Techno نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحتون درسته و تنها راه حلش در همه رسیورها همین هست

در واقع یا باید از ابتدا یک شبکه رو بجای سرچ فرکانس با PID سرچ کرد و یا اینکه پس از سرچ عادی PID ها رو بصورت دستی ویرایش کنید

شما از منبع ( ماهواره ) یه PID تصویر دارید و یه PID صدا . حالا ممکنه در رسیوری آموزش متفاوتی برای تغییر دادن PID موجود باشه ولی به هر حال همه چیز برمیگرده به جابجا کردن PID ها . و در انیگما 2 هم با ابزارهای ادیت کانال مثل دریم باکس ادیت و دریم ست میشه PID ها رو تغییر داد ولی پس از نصب لیست ویرایش شده PID های ویرایش شده کار نمیکنند چون در ایمیج های جدید رسیور به محض اینکه روی یک شبکه قرار بگیرد آن فرکانس را سرچ میکند و اطلاعات کانال را به حالت دیفالت برمیگرداند .

حرفتون درسته ولی میگم من خیلی وقت پیش دیده بودم توو سایتا که اینجوری بود تقریبا مثلا صدای شبکه ی 3 رو ضبط میکردن و میرفتن روی شبکه ی اسکای اسپرت و صدای ضبط شده رو روی این شبکه پلی میکردن جای صدای گزارشگر شبکه و با جلو عقب کردن صدای ضبط شده که همیجور در حال ضبط هست مثل تایم شیفت صدا رو با تصویر هماهنگ میکردن و فوتبال رو میدیدن دقیقا مراحلشو یادم نیست ولی یه همچین چیزی خونده بودم کلیتش همین بود
البته همه ی این کارا توسط رسیور 2تیونر انجام میشد که یه تیونر برای عربست بود و یه تیونر برای هاتبرد بطور مثال
به محض پیدا کردن این اموزش اگه پیدا بشه توو سایت قرار میدم فعلا در به در دنبال این اموزش هستم

17-04-2017 21:00 PM

پاسخ جستجو

مدیر تالار رسیور و اخبار ماهواره

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 8
اعتبار: 117

مدل رسیور: Supermax 1X1
ارسال: #104

(17-04-2017 21:00 PM)msadati69 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرفتون درسته ولی میگم من خیلی وقت پیش دیده بودم توو سایتا که اینجوری بود تقریبا مثلا صدای شبکه ی 3 رو ضبط میکردن و میرفتن روی شبکه ی اسکای اسپرت و صدای ضبط شده رو روی این شبکه پلی میکردن جای صدای گزارشگر شبکه و با جلو عقب کردن صدای ضبط شده که همیجور در حال ضبط هست مثل تایم شیفت صدا رو با تصویر هماهنگ میکردن و فوتبال رو میدیدن دقیقا مراحلشو یادم نیست ولی یه همچین چیزی خونده بودم کلیتش همین بود
البته همه ی این کارا توسط رسیور 2تیونر انجام میشد که یه تیونر برای عربست بود و یه تیونر برای هاتبرد بطور مثال
به محض پیدا کردن این اموزش اگه پیدا بشه توو سایت قرار میدم فعلا در به در دنبال این اموزش هستم

سلام دوست عزیز به این نکته توجه نکردی شبکه 3 و ورزش دیگه فوتبال ها رو از ماهواره بدر پخش نمیکنن

من خودم از این روش استفاده میکنم :

گوشی رو میذارم رو رادیو ورزش و تصویر رو از ماهواره میبینم 

صدا رو با گوشی میگیرم و تصویر رو از ماهواره . چون رادیوئه تاخیر در پخش نداره و گزارشش همزمانه اوکی

امضای SAT-BOY
جهت خرید اکانت سی سی کم با کیفیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دقیقا !

17-04-2017 21:26 PM

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 36940

مدل رسیور: Vu+ Solo 4K
ارسال: #105

دوستان چطور میتونم فیلم های روی کامپیوتر از طریق شبکه کردن با ریسیور مشاهده کنم، ممنون میشم اگه کسی بلده یه توضیح کاملی در این مورد بده

17-04-2017 21:56 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #106

(17-04-2017 21:56 PM)vismehr نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چطور میتونم فیلم های روی کامپیوتر از طریق شبکه کردن با ریسیور مشاهده کنم، ممنون میشم اگه کسی بلده یه توضیح کاملی در این مورد بده

ابتدا باید پوشه فیلم ( در این مثال با اسم movies و در درایو C هست ) را روی شبکه به اشتراک بگذارید سپس در رسیور دو بار دکمه آبی را بزنید و گزینه Network Browse را انتخاب کنید شبکه را انتخاب کنید باید ایپی کامپیوترتون در اون قسمت مشخص شده باشد . دکمه سبز را روی آن بزنید گزینه اول را انتخاب و Enable کنید و تنظیمات به شکل زیر :

سپس وارد مدیا پلیر رسیور شوید فولدری که به اشتراک گذاشته اید قابل مشاهده خواهد بود .

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17-04-2017 23:36 PM
سایت

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #107

دوست عزیز واقعا ممنونم، کمک خیلی بزرگی به من کردید

فقط برای فیلم های با کیفیت یکم گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه ؟

سرعت مودم پایینه یعنی ؟

18-04-2017 22:15 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #108

(18-04-2017 22:15 PM)vismehr نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز واقعا ممنونم، کمک خیلی بزرگی به من کردید

فقط برای فیلم های با کیفیت یکم گیر میکنه به نظر شما مشکل از چیه ؟

سرعت مودم پایینه یعنی ؟

بله به سرعت مودم بستگی دارد

اگر مودم از نوع AC با پورت های گیگابایتی باشد سرعت ارسال بهتری خواهید داشت

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

19-04-2017 00:20 AM
سایت

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #109

سلام دوستان

وقتی که ریسیور از برق میکشم و مجدد به برق وصل میکنم دستگاه روش میشه، آیا راهی وجود داره که دستگاه روشن نشه و یا به حالت استند بای بره ؟ ایمیج بلک هول هست.

سوال دوم اینکه آیا کانالی اضافه بشه نیاز به سرچ دستی هست یا خودش تو قسمت کانال ها اضافه میشه ؟  ایمیج آخرین ورژن بلک هول هست .

ممنونم از پاسخ گویی.

25-04-2017 10:35 AM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

ارسال: #110

(25-04-2017 10:35 AM)vismehr نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

وقتی که ریسیور از برق میکشم و مجدد به برق وصل میکنم دستگاه روش میشه، آیا راهی وجود داره که دستگاه روشن نشه و یا به حالت استند بای بره ؟ ایمیج بلک هول هست.

سوال دوم اینکه آیا کانالی اضافه بشه نیاز به سرچ دستی هست یا خودش تو قسمت کانال ها اضافه میشه ؟  ایمیج آخرین ورژن بلک هول هست .

ممنونم از پاسخ گویی.

سلام

راهی برای جلوگیری از روشن شدن وجود ندارد .

معمولا اتوماتیک اضافه میشود و نیازی به سرچ نیست

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

25-04-2017 21:22 PM
سایت

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+ Uno 4K Son of Techno 73 1,998 27-04-2017 15:09 PM
آخرین ارسال: Dish Network
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO 2 HD FREESAT 126 19,852 23-04-2017 23:08 PM
آخرین ارسال: Son of Techno
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+ Ultimo 4K Son of Techno 6 374 19-03-2017 09:30 AM
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو سولو VU+SOLO HD FREESAT 37 8,397 10-02-2017 13:04 PM
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+DUO 2 HD FREESAT 23 6,494 13-12-2016 21:51 PM
آخرین ارسال: SAMAN2005
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+ZERO HD FREESAT 8 2,370 23-09-2016 13:26 PM
Photo سوالات و مشکلات رسیور وی یو VU+UNO HD FREESAT 10 2,581 18-02-2016 09:08 AM